Zakończenie Sezonu - puchary rozdane!

Teraz możemy już śmiało powiedzieć, że sezon 2013/2014 został oficjalnie zakończony! W minioną sobotę piłkarze,działacze oraz zaproszeni goście zebrali się na boisku w Prusicach by wspólnie omówić wszystkie aspekty właśnie zakończonych rozgrywek ligowych, w których Przyszłość zajęła czwarte miejsce.

Pierwszym punktem sobotniego spotkania było wręczenie pamiątkowych pucharów. W ramach podziękowania klubu za nieocenioną pomoc na rzecz Przyszłości Prusice statuetki powędrowały w ręce :

-Pana Andrzeja Adaszka- za zapewnienie klubowi kompleksowych usług transportowych

- Pana Marka Regulskiego- za pomoc w pielęgnowaniu płyty boiska oraz terenu wokół obiektu sportowego

- Pana Sławomira Tomalaka oraz firmy MineMaster - za zakup sprzętu technicznego

Po uhonorowaniu naszych dobroczyńców przyszedł czas na wręczenie pucharów trójce najlepszych zawodników Przyszłości. Wybór, na który złożyły się głosy piłkarzy, trenera oraz zarządu przyniósł taki oto rezultat:

3 miejsce zająłSławomir Bogucki- Wybór jak najbardziej zasłużony. Sławek po krótkim rozbracie z futbolem zdecydował się wznowić karierę i niemal z marszu stał się kluczowym zawodnikiem w talii trenera Jana Skarbka. Nie miniemy się z prawdą jeśli zaznaczymy, że gdyby nie bardzo wysoka forma naszego bramkarza utrzymywana przez cały sezon nie mielibyśmy tylu punktów. Gratulujemy i dziękujemy !

2 miejsce zająłZbigniew Tur- Bardzo wysokie miejsce Zbyszka nikogo nie może dziwić. To właśnie on w ostatnim roku zrobił największy postęp w swojej grze. Miniony sezon był w wykonaniu rosłego napastnika wprost niewiarygodny. Zbyszek udowodnił, że ciężką pracą na treningach można osiągnąć wiele a najlepiej świadczą o tym dobre występy w lidze okraszone zdobyciem 14 goli.

1 miejsce nie mogło powędrować do nikogo innego jakAdama Trojanowskiego. Bez wątpienia najlepszy zawodnik naszego klubu w ostatnim sezonie. Adam swoimi umiejętnościami nękał ligowych rywali, którzy nie byli w stanie sobie z nim poradzić. Bardzo dobre panowanie nad piłką, nietuzinkowa technika i niesamowicie ułożona lewa noga stały się znakiem rozpoznawczym tego piłkarza, który opuści w przerwie letniej nasz klub. Wywalczenie pierwszego miejsce w naszym plebiscycie jest zatem pięknym zwieńczeniem przygody Adama Trojanowskiego w Przyszłości Prusice.

Dodatkowo w sobotnie popołudnie pamiątkowe statuetki otrzymali jeszcze :

- TrenerJan Skarbek- w podziękowaniu za prowadzenie zespołu LKS Przyszłości Prusice oraz osiągnięte przez nią wyniki w sezonie 2013/2014.

- PrezesZdzisław Jan Adaszek- za nieocenioną pomoc i poświęcanie się na rzecz Przyszłości Prusice w sezonie 2013/2014.

- PrezesPaweł Piątek- W podziękowaniu za wkład pracy wniesiony w promocję klubu LKS Przyszłość Prusice .

Poniżej prezentujemy zdjęcia z części oficjalnej czyli wręczenia pucharów :