Sukces Przyszłości w Junior Świerzawa Cup 2014

W premierowej edycji turnieju Junior Świerzawa Cup 2014 organizowanego przez Fundacje Piłka CV, której prezesem jest Jakub Jagiełło Przyszłość Prusice zajęła bardzo dobre - drugie miejsce. Piłkarze reprezentujący nasz zespół musieli uznać wyższość jedynie ekipie Emaus Zagrodno, która sięgnęła po złoto w sposób bezdyskusyjny.

Pierwszą fazą turnieju były zmagania grupowe. Na początek w bardzo emocjonującym i ciekawym dla oka meczu zremisowaliśmy z Pogonią Świerzawa 1:1. Następnie były dwie bardzo pewne wygrane kolejno z piłkarzami LZS-u Nowy Kościół (6:0) oraz z Olimpią Olszanica 4:0.

W półfinale los przydzielił nam ekipę Górnika Złotoryja i jak się okazało, również i ten rywal nie był w stanie przeciwstawić się Przyszłości, która po dobrej grze mogła cieszyć się z awansu do wielkiego finału.

W nim jednak bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Emaus Zagrodno, którzy wygrywając pewnie 4:0 podkreślili, że w tegorocznej edycji nie było na nich mocnych.

Gratulujemy występów wszystkim uczestnikom tego piłkarskiego święta, które mamy nadzieje że na stałe zagości w kalendarzu imprez sportowych w naszym regionie. Dziękujemy Fundacji Piłka CV za zaproszenie oraz gratulujemy organizacji turnieju.

Lista zawodników reprezentujących Przyszłość Prusice na turnieju Junior Świerzawa Cup 2014 :

Michał Fydrych, Maciej Hupental, Michał Regulski, Kamil Lipiec, Michał Nowak, Daniel Pawlusiński, Dominik Baranowski oraz Piotrek Mały.

Klasyfikacja końcowa turnieju :

I MIEJSCE - EMAUS Zagrodno

II - Przyszłość Prusice