Z Nowym Kościołem u siebie

W Prusicach a nie jak pierwotnie zakładał terminarz w Nowym Kościele odbędzie się pojedynek Przyszłości z tegorocznym beniaminkiem. Na prośbę włodarzy LZS-u zmieniony został teren rozegrania zawodów gdyż boisko w Nowym Kościele nie nadaje się obecnie do grania w piłkę nożną. Mecz rozpocznie się w niedzielę o godz. 11.

LZS to obok Lipy i Michowa trzeci z tegorocznych beniaminków. Zawodnicy z Nowa Kościoła w dziesięciu rozegranych jak dotąd spotkaniach wywalczyli 9 punktów na co złożyły się trzy wygrane i siedem porażek.

Na szczeblu A-klasy po raz ostatni oba kluby mierzyły się w sezonie 14/15. Wówczas dwukrotnie okazaliśmy się lepsi wygrywając 3:1 na wyjeździe i 16:0 u siebie. Jak będzie tym razem?

Kolejka 11 - 21-22 października
Orzeł Zagrodno - Bazalt Piotrowice 22 października, 14:00