Przyszłość strzela aż miło

Kolejny koncert strzelecki zafundowali zawodnicy Przyszłości Prusice swoim kibicom. Tym razem boleśnie o potencjale ofensywnym spadkowicza z klasy okręgowej przekonał się beniaminek z Nowego Kościoła, który występując w roli gospodarza na prusickim boisku przegrał 1:10.

Faworyzowana Przyszłość strzelanie rozpoczęła w 19 minucie kiedy to do siatki trafił Kamil Lipiec. Dwie minuty później wynik podwyższył Marcin Trojanowski a przed przerwą trafiali jeszcze Rafał Tur z karnego oraz Michał Fydrych.

Druga odsłona zaczęła się od dwóch szybkich goli. Najpierw do siatki trafił Adam Pałka a chwilę później po raz drugi Tur. Nowy Kościół rzadko zagrażał bramce strzeżonej przez Adriana Sojkę a najlepszą okazję piłkarze tego klubu zmarnowali nie wykorzystując rzutu karnego.

Znacznie skuteczniejsi byli tego popołudnia piłkarze z Prusic którzy w miarę upływu czasu coraz bardziej powiększali swoją przewagę. Na kolejne 2 gole Tura, a także trafienia Pałki i Stępnia beniaminek zdołał odpowiedzieć raz a bramkę honorową dla LZS-u zdobył strzałem głową Przemysław Wydrych.

Za tydzień Przyszłość stanie naprzeciw Sokoła z Krzywej a Nowy Kościół poszuka punktów w Michowie.

LZS-Nowy Kościół – Przyszłość Prusice 1:10 (0:4)

Bramki: Wydrych – Tur x4, Pałka x2, Stępień, Lipiec, Trojanowski M, Fydrych