Szczęśliwa szesnastka Przyszłości

Zawodnicy Przyszłości Prusice odnieśli rekordowo wysokie zwycięstwo w obecnym sezonie ligowym. Występując przed własną publicznością podopieczni trenera Jana Skarbka rozstrzelali Nysę Wiadrów aż 16:0.

Wynik mówi wszystko. Przyszłość rozpoczęła strzelanie w 8 minucie i na przerwę schodziła wygrywając 5:0. Po zmianie stron bramki padały jedna po drugiej a co warte uwagi siedem z nich było autorstwem zawodników rezerwowych.

Pięć bramek na swoje konto zapisał Adam Pałka, cztery powracający do gry po kilkumiesięcznej przerwie Adrian Sojka, dwa razy trafił Krzysztof Stępień a po razie na listę strzelców wpisali się Rafał Tur, Sebastian Skrzypek, Marcin Bylina, Adam Trojanowski oraz Daniel Pawlusiński.

Przyszłość Prusice – Nysa Wiadrów 16:0 (5:0)

Bramki: Pałka x5, Sojka x4, Stępień x2, Tur, Trojanowski A., Bylina, Pawlusiński, Skrzypek