Wilków zdobyty 9 golami

Nie było niespodzianki w starciu Wilkowianki Wilków z Przyszłością Prusice. Lider rozgromił na wyjeździe czerwoną latarnię ligi 9:0 potwierdzając bardzo dobrą formę.

Przed rozpoczęciem spotkania mało kto dawał ekipie z Wilkowa realne szansę na ugranie choćby punktu z rozpędzoną Przyszłością. Mimo, że derby lubią rządzić się swoimi prawami to w tym przypadku wszelkie wątpliwości zostały rozwiane już w pierwszych 45 minutach, po których prusiczanie schodzili na przerwę z pięciobramkową przewagą.

Po zmianie stron lider dorzucił jeszcze cztery gole, na które gospodarze nie potrafili odpowiedzieć. Królem polowania w Wilkowie został Adam Pałka -autor czterech trafień. Dublety ustrzelili Rafał Tur oraz Marcin Trojanowski a jednego gola na swoim koncie zapisał rezerwowy tego dnia Marcin Bylina.

W przedostatniej serii gier Wilkowianka uda się w poszukiwaniu pierwszego ligowego zwycięstwa do Michowa. Przyszłość natomiast czeka domowe starcie z mocnym ostatnio Huraganem Proboszczów.

Wilkowianka Wilków – Przyszłość Prusice 0:9 (0:5)

Bramki: Pałka x4, Tur x2, Trojanowski M. x2, Bylina M.