Rozpoczeliśmy przygotowania do nowego sezonu

Przyszłość jest już po pierwszym treningu, choć słowo trening zostało użyte w tym przypadku trochę na wyrost bowiem popołudniowe zajęcia służyły głównie zapoznaniu się z najistotniejszymi informacjami dotyczącymi dalszych działań mających na celu przygotowywaniu się do zbliżającego się sezonu 2014/2015.

Do końca bieżącego tygodnia powinniśmy dowiedzieć się w jakiej grupie A-klasowej przyjdzie mierzyć nam swoje siły. Przypomnijmy, że zaraz po ostatnim meczu minionej kampanii wystosowaliśmy pismo do legnickiego OZPN,w którym poprosiliśmy o przeniesienie do tzw. złotoryjskiej II gr.

Co istotne, na wtorkowych zajęciach pojawiły się dwie nowe twarze, których przyjście do naszego klubu jest wielce prawdopodobne. Póki co nie będziemy podawać konkretów dotyczących personaliów w.w. piłkarzy tak aby niczego nie zapeszyć.

Co tyczy się się zarówno zawodników drużyny seniorskiej, jak również juniorów i osób chcących sprawdzić swoje siły w szeregach Przyszłości Prusice następny trening zaplanowano na godz. 18:00 w najbliższy czwartek.