Przyszłość z Dębem na remis

Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie pomiędzy Przyszłością Prusice a Dębem Stowarzyszenie Siedliska. Starcie beniaminków legnickiej klasy okręgowej przyciągnęło do Prusic rekordową liczbę kibiców, którzy z pewnością nie narzekali na brak piłkarskich emocji.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, którzy pomysłowo rozegrali rzut wolny bity z bocznego sektora boiska. Największym sprytem w polu karnym popisał się Dominik Baranowski, dla którego był to premierowy gol w barwach Przyszłości. Dąb doprowadził do wyrównania po tym jak rzut karny pewnie wykorzystał Akacki. Jeszcze przed przerwą prusiczanie mieli doskonałą okazję do ponownego wyjścia na prowadzenie lecz z 11 metrów pomylił się Adam Pałka.

Drugie 45 minut to nieustanny napór gospodarzy, którzy potrafili zdominować przeciwnika na tyle skutecznie, że po meczu sympatycy Dębu wywalczony punkt potraktowali jak zwycięstwo.

Przyszłość Prusice – Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1:1 (1:1)

Bramki: Baranowski – Akacki