Kolejne zwycięstwo Iskry Jerzmanice

Zawodnicy Iskry Jerzmanice śrubują zwycięską serię. Tym razem trzecia siła V gr. legnickiej B-klasy nie bez problemów pokonała na wyjeździe rezerwy Przyszłości Prusice 2:1. Ojcem zwycięstwa bezapelacyjnie okrzyknięto Tomasza Biernackiego – autora strzeleckiego dubletu dla gości.

Spotkanie w Prusicach zdecydowanie lepiej rozpoczęli jednak gospodarze, którzy zmusili rywali do głębokiej defensywy. Na efekty nie trzeba było długo czekać bowiemMarekPopielarz szybko dał prowadzenie Przyszłości. Iskra odpowiedziała na kilka minut przed zejściem do szatni a fenomenalnym trafieniem z okolic 40 metra popisał się Tomasz Biernacki.

Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie gości zaraz po wznowieniu gry w drugich 45 minutach. Będąca zdecydowanym faworytem do zwycięstwa Iskra kontrolowała następnie przebieg boiskowych wydarzeń dzięki czemu komplet punktów powędrował do Jerzmanic. Zwycięstwo w Prusiach było już piątym z rzędu.

Przyszłość II Prusice – Iskra Jerzmanice Zdrój 1:2 (1:1)

Bramki :Popielarz – Biernacki x2.