Pielgrzymka zdobyta huraganem

Efektownym zwycięstwem zakończyli mistrzowską rundę piłkarze Przyszłości Prusice. Zespół dowodzony przez trenera Jana Skarbka rozstrzelał na wyjeździe Fenixa Pielgrzymka 7:1 pieczętując swoją dominacje w III gr. legnickiej A-klasy.

Do przerwy jednak wynik pozostawał nierozstrzygnięty bowiem obie drużyny schodziły do szatni remisując 1:1. Wynik szybko otworzył Łukasz Głodowski a z karnego wyrównał Rafał Tur.

Po zmianie stron na boisku dzieliła i rządziła Przyszłość, która sześciokrotnie znalazła drogę do siatki Fenixa. Na całokształt strzelecki lidera złożyły się trzy dublety (Rafała Tura, Adama Pałki i Adama Trojanowskiego) a także gol zdobyty w ostatniej akcji meczu przez Krystiana Skarbka.

Przyszłość kończy piłkarską jesień z imponującym dorobkiem 38 punktów, największą liczbą zdobytych bramek – 98 a także najmniejszą ilością goli straconych – zaledwie 15. Fenix wiosnę rozpocznie jako drużyna środka tabeli.

Fenix Pielgrzymka – Przyszłość Prusice 1:7 (1:1)

Bramki: Głodowski – Tur x2, Pałka x2, Trojanowski A. x2, Skarbek K.