Pewne zwycięstwo z Wilkowianką

Wysokim zwycięstwem Przyszłości zakończył się jej derbowy pojedynek z Wilkowianką Wilków. Faworyci zaaplikowali rywalom siedem bramek tracąc tylko jedną. Dzięki zainkasowaniu kompletu punktów podopieczni trenera Jana Skarbka w dalszym ciągu są w grze o klasę okręgową. Wilkowianka wciąż nie jest pewna ligowego bytu.

Czwartkowy pojedynek wszystko co najlepsze zaserwował kibicom w drugiej połowie. Pierwsze 45 minut przyniosły zaledwie jednego gola - autorstwa Adama Pałki. Po przerwie gole padały jeden po drugim. Ostatecznie łupem bramkowym podzielili się - dla Przyszłości : Adam Pałka x3, Patryk Sakrbek x2, Bylina Marcin oraz Rafał Tur. Dla Wilkowa honorowe trafienie przy wyniku 2:0 zdobył Tomasz Maciejski.

Przyszłość Prusice - Wilkowianka Wilkó 7:1 (1:0)

Bramki: Pałka x3, Skarbek P. x2, Tur, Bylina M. - Maciejski T.