Kanonada strzelecka w Olszanicy

Dziesięć goli zaaplikowała Radziechowiance Radziechów prusicka Przyszłość w pojedynku III gr. legnickiej A-klasy. Zdecydowany faworyt już w pierwszej części gry zapewnił sobie trzy punkty schodząc na przerwę z siedmio bramkową przewagą. Gospodarzy stać w tym meczu było tylko na honorowe trafienie, które na początku drugiej odsłony zapisał na swoje konto Mateusz Haniszewski.

Od pierwszych chwil spotkanie miało jednostronny przebieg. Przyszłość zdominowała rywala co miało przełożenie na szybko powiększające się konto bramkowe. Pierwsza część meczu zakończyła się prowadzeniem przyjezdnych 7:0.

Rozluźniona pokaźną przewagą Przyszłość mocno spuściła z tonu dzięki czemu w pierwszym kwadransie drugiej odsłony znacznie więcej z gry miała Radziechowianka. Odważniejsza postawa miejscowych przyniosła efekt w postaci bardzo ładnego trafienia Haniszewskiego, który efektownie przymierzył zza pola karnego.

Stracony gol podziałał mobilizująco na zawodników z Prusic, którzy zdołali jeszcze trzykrotnie pokonać golkipera gospodarzy.

Na pokaźny rezultat Przyszłości złożyły się cztery bramki Adama Pałki, hat trick Rafała Tura oraz trafienia Kamila Lipca a także braci Adama i Marcina Trojanowskich.

W następnej serii gier Przyszłość podejmie przed własną publicznością Bazalt Piotrowice a Radziechowianka uda się do Michowa gdzie czekać będzie miejscowy Płomień.

Radziechowianka Radziechów – Przyszłość Prusice 1:10 (0:7)

Bramki : Haniszewski Mariusz – Pałka x4, Tur x3, Lipiec, Trojanowski A., Trojanowski M.