Dzielimy się punktami z Orłem

W jednym z ciekawiej zapowiadających się spotkań III gr legnickiej A-klasy grający przed własną publicznością Orzeł Zagrodno podzielił się punktami z Przyszłością Prusice. Dzięki wywalczeniu jednego oczka spadkowicz z klasy okręgowej kosztem LZS-u Lipa wskoczył na pierwsze miejsce ligowej tabeli.

Mecz od pierwszych minut toczony był w szybkim tempie a oba zespoły często szły na wymianę ciosów. Groźnych sytuacji podbramkowych po obu stronach nie brakowało i gdyby skuteczność tak jednych jak i drugich była nieco lepsza to wynik mógł być zgoła odmienny.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył Szymon Kaliciak, który popisał się precyzyjnym uderzeniem lewą nogą. Gospodarze nie nacieszyli się jednak długo z prowadzenia bowiem kilka chwil później Maciej Kityk strzałem z dystansu wrzucił piłkę z przysłowiowy kołnierz bramkarza Orła.

Po zmianie stron w miarę upływu czasu coraz bardziej zaznaczała się optyczna przewaga gości z Prusic. Podopiecznym trenera Jana Sarbka mimo usilnych prób nie udało się jednak przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Sytuacja w trzeciej grupie nabiera rumieńców. Pierwsze trzy zespoły legitymują się taką samą ilością zdobytych punktów a tuż za podium plasuje się zawsze groźna Skora Jadwisin.

Orzeł Zagrodno – Przyszłość Prusice 1:1 (1:1)

Bramki: Kaliciak Sz. - Kityk