Dzielimy się punktami z Huraganem

W jednym z dwóch spotkań otwierających 14 serie gier w III gr. legnickiej A-klasy liderująca Przyszłość Prusice dość niespodziewanie podzieliła się punktami przed własną publicznością z Huraganem Proboszczów.

Mecz doskonale rozpoczął się dla gości, którzy w pierwszym kwadransie dwukrotnie pokonali golkipera Przyszłości. Wynik otworzył Mateusz Nowaczewski a na 2:0 z karnego podwyższył Bałut. Lider odpowiedział w 35 minucie za sprawą trafienia Rafała Tura.

Druga połowa szybko przyniosła wyrównanie po tym jak podanie od Kamila Lipca skrzętnie wykorzystał Adam Pałka. Gdy wydawało się, że gospodarze pójdą za ciosem Huragan postanowił raz jeszcze zaskoczyć przeciwnika. Sztuka ta udała się przyjezdnym po jednym z rzutów rożnych, którego na gola zamienił Damian Nowaczewski. Przyszłość zdołała odpowiedzieć na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Z gola po raz drugi tego popołudnia mógł cieszyć się Adam Pałka. W doliczonym czasie gry gospodarze mieli dwie stuprocentowe szanse na przechylenie szali zwycięstwa na swoją korzyść lecz Huragan potrafił wyjść z opresji.

Przyszłość Prusice – Huragan Proboszczów 3:3 (1:2)

Bramki: Pałka x2, Tur – Nowaczewski M, Bałut, Nowaczewski D.