Pepe 3 Grom 0

Nie będą mile wspominać wizyty w Prusicach piłkarze i kibice Gromu Gromadzyń-Wielowieś. Beniaminek zwyciężył pewnie 3:0 a miano najlepszego zawodnika meczu bezsprzecznie należy się Adamowi Pałce – autorowi wszystkich bramek dla Przyszłości.

Podopieczni trenera Jana Skarbka zagrali popisowe spotkanie na przestrzeni całego meczu na niewiele pozwalając znacznie wyżej notowanemu rywalowi. Na przerwę gospodarze schodzili z jednobramkową przewagą, po tym jak podanie Patryka Skarbka na gola strzałem głową zamienił Adam Pałka.

Po zmianie stron przewaga prusiczan była jeszcze bardziej widoczna co przełożyło się na kolejne trafienia znakomicie dysponowanego tego dnia Pałki. Najpierw napastnik sam wypracował sobie okazję strzelecką i mocnym uderzeniem pod poprzeczkę nie dał szans na obronę golkiperowi Gromu. Następnie popularny „Pepe” w niezwykle efektowny sposób w sytuacji sam na sam przelobował bramkarza gości ustalając wynik spotkania.

Grom w tej rundzie czekają jeszcze dwa pojedynki (zaległy z Kaczawą Bieniowice oraz z Chojnowianką Chojnów). Przyszłość, która w dwóch ostatnich meczach wywalczyła cztery punkty nie tracąc przy tym ani jednej bramki uda się do Jawora by stawić czoła będącej w znakomitej formie Kuźni.

Przyszłość Prusice – Grom Gromadzyń-Wielowieś 3:0 (1:0)

Bramki : Adam Pałka x3