Ostatni sparing na +

Zespół Przyszłości Prusice pokonał przed własną publicznością ekipę Huraganu Nowej Wsi Złotoryjskiej 3:1. Był to zaledwie drugi testmeczreprezentanta legnickiej klasy okręgowej w zimowym okresie przygotowawczym. Tydzień wcześniej podopieczni trenera Jana Skarbka okazali się lepsi od rewelacyjnego beniaminka III gr. legnickiej A-klasy – Fenixa Pielgrzymka ogrywając go 5:4.

W obu spotkaniach szkoleniowiec teamu z Prusic miał do dyspozycji 16 osobową kadrę, którą nie bał się rotować poszukując optymalnego ustawienia na zbliżający się początek piłkarskiej wiosny. Mimo, że Przyszłość za każdym razem dominowała to skuteczność pozostawiała wiele do życzenia.

Huragan zmagania ligowe rozpocznie pod koniec marca kiedy to na wyjeździe stawi czoła Płomieniowi Michów. Do Prusic trener b-klasowca zabrał licznąkadrę, której znaczną część stanowić od teraz będą byli piłkarze rozwiązanej w przerwie zimowej Polonii Ernestynów.

W nadchodzący weekend czeka nas inauguracja rundy wiosennej w niższych ligach. Przyszłość w sobotę uda się na arcyważny mecz do Granowic, które zimą imponowały w sparingach wysoką formą.

Przyszłość Prusice – Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 3:1 (1:0)

Bramki:Trojanowski M., Głąb, Kityk– Baran K.