Juniorzy huraganu sie nie boją

Sobota w Prusicach niemal w całości zostanie wypełniona zmaganiami piłkarskimi. Zadbają o to nie tylko seniorzy Przyszłości, którzy w ramach 3 kolejki ligowej o godz. 16 podejmą Wilkowiankę Wilków. W ślady za starszymi kolegami wyruszają juniorzy, którzy meczem z Huraganem Proboszczów zainaugurują zmagania w swojej lidze.

Dla podopiecznych Zdzisława Adaszka nadchodzący sezon zapowiada się o wiele ciekawiej aniżeli poprzedni. Powód? Już nie tylko sześć a dwanaście zespołów stanie do walki o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Rozszerzenie konkurencji niewątpliwie uatrakcyjni zmagania młodych adeptów futbolu, którzy dobrymi występami w zespole juniorskim mogą otworzyć sobie drogę do kadry pierwszej drużyny.

Pierwszym rywalem Przyszłości będzie Huragan Proboszczów. Punktualnie o godz. 11 zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego i wówczas przekonamy się w jakiej formie po przerwie wakacyjnej znajdują się nasi nastoletni koledzy.

Drużyna prowadzona przez Zdzisława Adaszka w ostatnim czasie przeszła kosmetyczne zmiany personale a w najbliższych dniach do skutku mają dojść dwa kolejne transfery, które z pewnością w znaczący sposób wzmocnią i tak silną już kadrę.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego uczestniczenia w inauguracji sezonu juniorów, którzy zapowiadają walkę o komplet punktów !

Przyszłość Prusice - Huragan Proboszczów

30.08.14r. godz. 11 - boisko w Prusicach